W tym roku już po raz piąty odbędzie się Spotkanie Klasycznych Triumphów. Impreza skierowana jest do właścicieli modeli: Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler, a także Bobber, Speedmaster, Street Cup, Street Twin oraz Rocket i Thunderbird. W sezonie 2019 miłośnicy brytyjskich motocykli spotkają się w ostatni weekend maja w Cierszewie.

Organizatorzy postanowili, że V Spotkanie Klasycznych Triumphów 2019 odbędzie się w centrum Polski. Bazą eventu zaplanowanego na 24-26 maja będzie pięknie położony Ośrodek Rekreacyjno-Szkoleniowy w Cierszewiekoło Płocka. W piątek wieczorem po przyjeździe na miejsce, uczestnicy spotkają się z gościem specjalnym imprezy.

Następnego dnia na ekipę Klasycznego Triumpha będzie czekać przygotowana trasa krajobrazowa z ciekawymi miejscami postojowymi. Po południu tradycyjnie już motocykliści będą mieli okazję przetestować najnowsze modele Triumpha udostępnione przez Triumph Polska i Triumph Katowice.

Wieczorem podczas wspólnej kolacji, która od początku organizacji imprez jest stałym punktem programu, odbędzie się wręczenie nagród i upominków od partnerów imprezy. Na niedzielę z kolei zaplanowano przejazd do Płocka, zwiedzanie płockiej Starówki i rejs statkiem po Wiśle. Zgłoszenia do 31 marca 2019 na: kontakt@klasycznytriumph.pl

Partnerami VSpotkaniaKlasycznych Triumphówsą: Triumph Polska, Motul Polska i Karcher Polska oraz Davosa Polska. Współorganizatorem eventu jest Triumph Katowice. Patronat nad imprezą objęło stowarzyszenieCafe Racer Club Poland.

Program imprezyi wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne nastronie: www.klasycznytriumph.pl

Profil FB:www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph

Foto: M. Kaliszka

IMGL3372 copy IMGL3345 copy IMGL3236 copy IMGL3183 copy IMGL3161 copy IMGL3084 copy IMGL3034 copy IMGL2992 copy