Triumph wyposaża nowego Street Scramblera w znany już silnik Bonneville z 900 cc, który został nieco zmieniony. Inną charakterystyczną cechą jest nowy układ wydechowy, który ma dostarczyć jeszcze lepszy dźwięk. Podwozie zostało gruntownie zmienione w porównaniu do Bonneville, ma mieć pozytywny wpływ na zachowanie kierowcy w połączeniu z niższej położoną kanapą. Nowy przedni widelec, tylne zawieszenie, które podnosi tył dla dodatkowego prześwitu. Szersza i skrócona kierownica zapewnia sportową pozycję.

Nowy Scrambler wyposażony będzie w odłączany ABS, kontrolę trakcji, tylne światła LED, immobilizer, gniazdo ładowania USB oraz zmieniony wyświetlacz.

Nowy Triumph Scrambler będzie produkowany w trzech kolorach: Jet Black, Matt khaki i czerwono- srebrny z pięknie ręcznie malowanym czarnym wykończeniem. Mamy również dobrą informację dla posiadaczy prawa jazdy A2.Będzie dostępny dla początkujących motocyklistów.

Jeśli dla kogoś model produkcyjny będzie zbyt mało indywidualny, Triumph zapewnia ponad 150 akcesoriów wymiennych. Oprócz akcesoriów terenowych, takich jak zmieniony amortyzator znajdują się liczne akcesoria, które zmieniają nowego Street Scramblera wizualnie jeszcze bardziej. Wzmocnione szkło reflektora, obudowa wykonana z blachy stalowej jest teraz nieco bardziej radykalna.
Zapraszamy do śledzenia naszej strony z informacją o pojawieniu się nowego Triumpha w naszym salonie. Z pewnością odkryje przed wami nowe, jeszcze bogatsze doznania i pozwoli w pełni zadowolić gusta najbardziej wybrednych amatorów jednośladów.

Do zobaczenia !